Haber

HaberTürk Sunucusu Ebru Baki neden yok? Ebru Baki nerede, kovuldu mu?

HaberTürk ekranlarının ilgiyle takip edilen programlarından Para Gündem’in sunucusu Ebru Baki, gündemin öne çıkan ismi oldu. Geçtiğimiz günlerde programda uykulu hali ile sosyal medyada gündem yaratan Ebru Baki’nin programda yer almaması merak konusu olmuştu. Baki’nin hayranları konu hakkında araştırma yapmaya başladı. Peki Ebru Baki neden olmasın, nerede o? Ebru Baki neden gündemde, kovuldu mu?

Ayrıntılara bakalım…

Ebru Baki’nin sunduğu Para Gündem, hafta içi her gün 09.00’da HaberTürk ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Programın 19 Aralık sabahı yayında yer almaması dikkat çekti.

Geçtiğimiz günlerde ilgiyle izlenen Para Gündem programının canlı yayınında izleyenlerin gözünden kaçmayan bir olay yaşandı. Sunucu Ebru Baki’nin yayın sırasındaki uykulu hali sosyal medyada gündem oldu.

Olayın ardından Baki’nin yerine Meltem Acet’in getirildiği dikkatlerden kaçmadı. Bir süredir ekranlarda olmayan Ebru Baki ile ilgili araştırmalar da hız kazandı.

Neden Ebru Baki Değil, Nerede?

Para Gündem sunucusu Ebru Baki’nin peşinde olduğu için ekranlarda yer almadığı iddia edildi. Bir Baki programının kapanışında ‘Biraz izin istiyorum’ dedi. Güzel günlerde tekrar görüşmek dileğiyle, ‘güle güle’ sözlerini kullandı.

Konuyla ilgili Habertürk yönetiminden ve Ebru Baki’den resmi bir açıklama yapılmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu