Haber

Geçirdiği Kaza Sonrası Hayatını Kaybeden Melis İşiten’in Koluna İşlenen Detay Dikkat Çekti

Geçtiğimiz günlerde ‘Distress’ tiyatrosunun oyuncularını taşıyan araç kaza yaptı. Uraz Kaygılaroğlu’nun eski eşi Melis İşiten de bu kazada hayatını kaybetti. Kazada kaybettiği 3 arkadaşının acısını yaşayan Melis İşiten, ölümden döndüğü tarihi koluna kazıdı.

21 Kasım’da “Temel Dert” adlı tiyatro oyunu oyuncularını taşıyan araç, Çorum’dan Samsun’a gitmekte olan Amasya Merzifon’da bir kamyonla çarpıştı.

Kazada Tolga Güleryüz, Burak Topçu ve Özgür Karataş hayatını kaybederken; Melis İşiten, Ceyhun Fersoy ve Sergen Deveci yaralandı.

Sergen Deveci kazanın ardından hastanede tedavi altına alınırken, Melis İşiten ve diğer sakat oyuncular evlerinde tedavi sürecini sürdürüyor.

Bu süreçte Melis İşiten’in sosyal medyada paylaştığı eğlenceli anlar takipçilerinden tepki gördü.

Tepkilerin ardından Melis İşiten’den yanıt gecikmedi.

“Bu sefer linç etmen ya da damgalamaların beni hiç etkilemiyor. İnanın bana, kederli halimi ve kaybettiğim ruh eşime olan sevgimi kimseye açıklamak zorunda değilim. Yaşıyorum, iyileşiyorum, sığdırmak zorunda olduğum tek güç; kızım, bizim kalabalık dünyamız ve benim işim. İçim çok rahat, anne babam üzüldüğü için yazıyorum. Yapmayın, bırakın nasıl hallediyorsak öyle yapalım; hepimiz, kendimize göre, bir şekilde… Hiç olmazsa dokunmayalım. Geçmiş olsun dileklerinizi yüreğime koyuyor, karanlık beyinlere şifalar diliyorum.’

Melis İşiten, hayatını kaybettiği kaza tarihini koluna kazıdığı fotoğrafla bu sözleri paylaştı.

Kazada kaybettiğimiz ailelerine ve sevenlerine baş sağlığı diliyoruz. Umarız herkes bir an önce iyileşir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu